0

سبد خرید

جمع کل:0 تومان
هزینه ارسال:
مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

شیوه‌های پرداخت

روش های پرداخت وجه

فروشگاه اینترنتی مکانیکا یدک برای رفاه حال مشتریان ، سه روش پرداخت به شرح ذیل در نظر گرفته است.

واریز به حساب از طریق کارت به کارت

در صورت انتخاب پرداخت به این روش پس از آنکه بر روي دكمه ثبت سفارش كليك كنيد به صفحه اي فرستاده ميشويد كه در آن شماره حساب هاي سايت برايتان به نمايش گذاشته مي شود پس از کلیک کردن کلید ثبت در اين صفحه سفارش شما به صورت معلق باقي مي ماند و شما به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارید تا هزینه سفارش را واریز نمایید. بايد حتما عضو سايت شده باشيد تا پس از واریز بتوانید از طریق بخش سفارشات در پنل کاربری اقدام به ثبت اطلاعات واریز نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات، همکاران ما با بررسی اطلاعات دریافتی جهت ارسال سفارش شما اقدام خواهند نمود. در صورت لزوم از طرف فروشگاه اینترنتی مکانیکا یدک با شما تماس خواهند گرفت.

توجه داشته باشید که تا قبل از ثبت اطلاعات واریز سفارش شما به حالت معلق خواهد بود و در صورت عدم ثبت اطلاعات واریز تا ۲۴ ساعت سفارش شما حذف می گردد.

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی

در این روش پرداخت، شما قادر به پرداخت اینترنتی مستقیم از طریق سامانه پرداخت زرین پال با استفاده از تمامی کارت‏‏های عضو شبکه شتاب هستید. شما بعد از کلیک کردن بر روی گزینه سفارش قطعی به صفحه سامانه زرین پال منتقل خواهید شد که می توانید به انتخاب خود به یکی از در گاه های بانک ملی، بانک ملت، بانک سامان و بانک اقتصاد نوین متصل شوید تا فرایند پرداخت اینترنتی را تکمیل کنید.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت اینترنتی مکانیکا یدک  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. .

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 – 1شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است

 – 2  رمز خرید اینترنتی یا رمز یکبار مصرف

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز یکبار مصرف) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز یکبار مصرف)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز یکبار مصرف، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز یکبار مصرف ، آن را فعال نمایید .

 – 3  کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

 – 4 تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 00 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت در زمان تحویل کالا (ویژه تهران)

این روش پرداخت ویژه شهر تهران (در محدوده مناطق 22 گانه شهر تهران) می باشد آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود را دارند، فروشگاه اینترنتی مکانیکا یدک این امکان را فراهم آورده است تا مشتریانی که آدرس تحویل سفارش آنها،  شهر تهران باشند قادر خواهند بود تا تمام هزینه را هنگام دریافت سفارش خود، در محل تحویل به صورت نقدی پرداخت نمایند.