0

سبد خرید

جمع کل:0 تومان
هزینه ارسال:
مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

گزارش خطا

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی نماید.

قوانین عمومی

کلیه فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران و منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقباً مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که هر گونه تغییری در قوانین و خدمات ارائه شده توسط شرکت چرم مشهد ایجاد شود، در این سایت منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

رعایت حریم شخصی

شرکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. جهت استفاده از برخی امکانات وب سایت نظیر خبرنامه و همچنین برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت چرم مشهد، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری و کلیه محتوای تولید شده توسط چرم مشهد، از اموال شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار چرم مشهد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این شرکت محفوظ می‏‌دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات باشگاه مشتریان و یا ایجاد پروفایل شخصی در داخل سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ارتباط الکترونیکی

مادامی که کاربر از خدمات فروشگاه اینترنتی چرم مشهد استفاده می‏ کند، سفارش اینترنتی خود را ثبت نموده یا خرید انجام می دهد و یا در بخش تماس پیغام خود را ثبت می نماید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست وی با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، مشتری موافقت می‌‏کند که مدیر سایت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) و یا با تماس (در صورت ارائه شماره همراه) به درخواست مشتری پاسخ دهد.